GWARANTUJEMY SPOKÓJ UŻYTKOWNIKA DZIĘKI NASZEJ 5-LETNIEJ GWARANCJI!

Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o trwałości: oferujemy dodatkowe 3 lata gwarancji ZA DARMO.

Decorative image

Przenośna wytaczarka Supercombinata została zaprojektowana z myślą o trwałości, dlatego chronimy Twoją inwestycję przez 5 lat!

Z przyjemnością oferujemy wyjątkową okazję: przedłużenie gwarancji z 2 do 5 lat, całkowicie BEZPŁATNIE.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ I NASZĄ PRZEDŁUŻONĄ GWARANCJĘ ?

3 DODATKOWE LATA GRATIS

Przedłużamy gwarancję o 3 lata bez dodatkowych kosztów. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

UDOWODNIONA NIEZAWODNOŚĆ

Jesteśmy przekonani o jakości naszych urządzeń i chcemy to udowodnić dzięki przedłużonej gwarancji.

NIENAGANNA OBSŁUGA KLIENTA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy, aby rozwiązać wszelkie Twoje potrzeby.

JAKDOŁĄCZYĆ:

Wystarczy wypełnić nasz formularz wniosku o przedłużoną gwarancję, a będziesz objęty ochroną przez pełne 5 lat od daty zakupu urządzenia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby chronić swoją inwestycję. Kliknij poniższy przycisk, aby złożyć wniosek o przedłużoną gwarancję.
 

Skorzystaj z tego za darmo.

SKORZYSTAJ Z NASZEJ PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI

Przedłużenie gwarancji nigdy nie było łatwiejsze! Wypełnij krótki formularz poniżej, podając szczegóły zakupu i przedłuż gwarancję w kilku prostych krokach. Przed przystąpieniem do aktywacji możemy poprosić o dowód zakupu.

Przedłużenie ważne dla maszyn zakupionych od 1.01.2024 r. lub później, rejestracja wymagana w ciągu czterech tygodni od zakupu.* 
Usługa dostępna na niektórych rynkach.**

* W ramach przysługi przyznamy prawo do korzystania z przedłużenia gwarancji wszystkim klientom, którzy dokonali zakupu w okresie od 01.01.2024 do 31.03.2024.  Aby aktywować przedłużenie, klient musi zarejestrować się na odpowiedniej platformie na naszej stronie internetowej do 30.06.2024.

**Niniejsza gwarancja jest ważna dla wszystkich maszyn sprzedawanych przez Elsa i jej oficjalnych partnerów w następujących krajach europejskich: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Czeska, Republika San Marino, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Włochy.